A pasy bezpieczeństwa to gdzie? w Polsce już byłby mandat :)
07.03.2013 godz. 00:15 przez: CbRadio.Bydgoszcz
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter