Brak Osoby odczuwasz gdy siedzisz obok Niej i wiesz, ze nigdy nie bedzie twoja...
19.10.2011 godz. 17:38 przez: Czarnula83
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter