Kiedyś dziewczyna nazwała mnie "gadem" - wtedy się obraziłem
16.02.2013 godz. 16:16 przez: modernmilosz
PKP znalazło sposób
dzisiaj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
dzisiaj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
dzisiaj godz. 01:19 przez: scooter