Lepiej narzekać na upalne dni, niż wspomnieć się o mroźnej zimie
19.07.2011 godz. 12:39 przez: a1k3on
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter