Mowią, że pieniądze szczęścia nie dają... A ja się założę, że był byś bardzo szczęśliw(y)a gdybyś je miał(a) ;]
19.01.2012 godz. 01:09 przez: mareckos
Zobaczcie co znalazłem w parku
wczoraj godz. 19:07 przez: scooter
Bezsenność
wczoraj godz. 19:07 przez: scooter
Grzeczne dziewczynki
wczoraj godz. 19:06 przez: scooter