Na góry wchodzi się nie po to, by zdobywać szczyty, ale po to by pokonywać własne słabości
05.09.2011 godz. 17:18 przez: a1k3on
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter