Niemiecka sieć handlowa stworzyła świąteczną reklamę, która zmusza nas do pewnych refleksji. Klip pokazuje nam, że nie wolno zaniedbywać swoich najbliższych i warto spędzać z nimi święta.
Bohaterem reklamy jest ojciec, którego dzieci powiadamiają, że niestety nie będą mogli przyjechać do niego na święta Bożego Narodzenia. Smutna historia z zaskakującym zakończeniem. Zobaczcie sami!
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter