Kto z Was czyta horoskopy? Kto był lub chciałby odwiedzić wróżkę? Kto wierzy w magię, przepowiadanie przyszłości, czytanie z kart, gwiazd czy szklanej kuli? Oficjalnie nikt, ale większość ludzi ma skłonność do obcowania ze zjawiskami, których nie da się wytłumaczyć w racjonalny sposób. Andrzejki to doskonały moment, aby zrobić to bez żadnego wstydu. W wigilię imienin Andrzeja robią to przecież wszyscy!
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter